Zastępstwa

Okres: 11.03.2020 (śr.) - 11.03.2020 (śr.)

Dzień: 11.03.2020 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1Andrzejczak Bożenna3dpReligia114Uczniowie przychodzą później
4Andrzejczak Bożenna3epReligia210Uczniowie przychodzą później
5Andrzejczak Bożenna3cpReligia111Uczniowie zwolnieni do domu
2Cieślik Ewa5ipJęzyk polski208Sowińska-Rydyńska Joanna
3Cieślik Ewa5epMuzyka208Makowski Dorian
4Cieślik Ewa5bpLekcja biblioteczna208Kawczyńska Beataczytelnia
5Cieślik Ewa5ipLekcja biblioteczna208Szota Grażynaczytelnia
6Cieślik Ewa6apJęzyk angielski108GRobakowska Aneta
7Cieślik Ewa6fpJęzyk polski108GKiełpinska Joanna
4Falatyn Katarzyna2epEdukacja wczesnoszkolna214Freyter Katarzyna
5Falatyn Katarzyna2epEdukacja wczesnoszkolna213Freyter Katarzynadyżur II p.
6Falatyn Katarzyna2epEdukacja wczesnoszkolna213Freyter Katarzynadyżur II p.
7Falatyn Katarzyna2epEdukacja wczesnoszkolna213Freyter Katarzyna
2Górzyńska Anna2apEdukacja wczesnoszkolna107Mucha Bernadetadyżur I p.
3Górzyńska Anna2apEdukacja wczesnoszkolna107Meisner Beata
4Górzyńska Anna2apEdukacja wczesnoszkolna107Meisner Beata
6Jandernal Krzysztof5dpBiologia301Łukaszek Olga
7Jandernal Krzysztof4apJęzyk polski301Szczeszak Aleksandradyżur II p.
5Jasiński Andrzej5bpJęzyk polski212Porbes Beata
6Jasiński Andrzej5cpJęzyk polski212Porbes Beata
7Jasiński Andrzej8bpHistoria111GUczniowie zwolnieni do domu
8Jasiński Andrzej8bpWiedza o społeczeństwie111GUczniowie zwolnieni do domu
6Kapel Magda3epEdukacja wczesnoszkolna107Jarocka Anna
7Kapel Magda3epEdukacja wczesnoszkolna107Sawosz Justyna
8Kapel Magda3epEdukacja wczesnoszkolna107Sawosz Justyna
3Kaźmierczak Wojciech4bpPrzyroda214Uczniowie przychodzą później
4Kaźmierczak Wojciech7cpPlastyka209GKiałka - Mielcarek Aleksandra
5Kowalewska Dorota3apEdukacja wczesnoszkolna214Mucha Bernadetadyżur I p.
6Kowalewska Dorota3apEdukacja wczesnoszkolna214Mucha Bernadetadyżur I p.
7Kowalewska Dorota3apEdukacja wczesnoszkolna214Mucha Bernadeta
8Kowalewska Dorota3apWychowanie fizycznemsMucha Bernadeta
5Krzewiński Łukasz8ap|relJęzyk angielski104GStasik Anna
6Krzewiński Łukasz8bpReligia202GUczniowie zwolnieni do domu
7Krzewiński Łukasz7dpJęzyk polski209GSowińska-Rydyńska Joanna
8Krzewiński Łukasz8cpReligia209GUczniowie zwolnieni do domu
9Krzewiński Łukasz8epReligia209GUczniowie zwolnieni do domu
2Lichocka Jolanta3dpEdukacja wczesnoszkolna114Sawosz Justyna
3Lichocka Jolanta3dpEdukacja wczesnoszkolna114Sawosz Justynadyżur I p.
4Lichocka Jolanta3dpEdukacja wczesnoszkolna114Sawosz Justynadyżur I p.
5Lichocka Jolanta3dpEdukacja wczesnoszkolna114Sawosz Justyna
2Nawrotek Joanna8dpMatematyka108GDroż Renata
3Nawrotek Joanna8bpMatematyka108GDroż Renata
4Nawrotek Joanna8apMatematyka108GDroż Renata
5Nawrotek Joanna5gpMatematyka210Droż Renatadyżur II p.
6Nawrotek Joanna5hpMatematyka210Wojtaszek Elżbietadyżur II p.
0Szpot Marcin7bp|DZInformatyka205GUczniowie przychodzą później
1Szpot Marcin7fp|DZInformatyka205GUczniowie przychodzą później
2Szpot Marcin6apInformatyka205GSchlorf Agnieszkadyżur II p.
4Szpot Marcin6cpJęzyk angielski205GDynarowicz-Kijek Anna
1Warszawska Anna5ip|CHInformatyka302Rywak Mirosław
2Warszawska Anna5cpGeografia308Giętkowska Patrycja
3Warszawska Anna5ipGeografia308Giętkowska Patrycja
1Wojciechowska Dagmara2cpEdukacja wczesnoszkolna211Jarocka Annadyżur I p.
2Wojciechowska Dagmara2cpEdukacja wczesnoszkolna211Jarocka Annadyżur I p.
3Wojciechowska Dagmara2cpEdukacja wczesnoszkolna211Jarocka Anna
4Wojciechowska Dagmara2cpEdukacja wczesnoszkolne informatyczna108Jarocka Anna
5Wojciechowska Dagmara2cpWychowanie fizycznemsJarocka Anna