Zastępstwa

Okres: 21.03.2019 (Cz) - 22.03.2019 (Pt)

Dzień: 21.03.2019 (Cz)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1Cieślik Ewa5fpZajęcia z wychowawcą208Uczniowie przychodzą później
2Cieślik Ewa5fpMatematyka208Uczniowie przychodzą później
3Cieślik Ewa4cpGodzina z wychowawcą208Kowalewska Urszulaza kl. 7a
4Cieślik Ewa4bpJęzyk angielski309Schlorf Agnieszkaza kl. 8d
5Cieślik Ewa4ipGodzina z wychowawcą201Kowalewska Urszulaza kl. 7b
7Cieślik Ewa5apReligia201Krzewiński Łukaszza kl. 7b
8Cieślik Ewa4epMatematyka201Uczniowie zwolnieni do domu
4Droż Renata4apHistoria210Hinc Bogdandyżur IIp.
5Droż Renata5bpMatematyka205Uczniowie zwolnieni do domu
4Ellmann Mirosława4fpReligia201Ligman Katarzyna
6Ellmann Mirosława6cpGodzina z wychowawcą201Kwiatkowski Sebastianza kl. 8a
2Kiełpinska Joanna6apGeografia214Giętkowska Patrycjaza kl. 7e
3Kiełpinska Joanna5fpReligia214Krzewiński Łukaszza kl. 8e
4Kiełpinska Joanna5cpReligia214Krzewiński Łukaszza kl. 8a
6Kiełpinska Joanna4bpPlastyka214Kiałka - Mielcarek Aleksandraza kl. 7b
7Kiełpinska Joanna4apHistoria214Dura Bożenaza kl. 7d
1Kudlicka Iwona6cpZajęcia techniczne310Uczniowie przychodzą później
3Kudlicka Iwona4bpTechnika301Uczniowie przychodzą później
5Kudlicka Iwona5fpGodzina z wychowawcą108Mac Mariuszza kl. 8b
6Kudlicka Iwona4apGodzina z wychowawcą301Dych Agnieszkaza kl. 8a
7Kudlicka Iwona4epGodzina z wychowawcą302Dych Agnieszkaza kl. 8a
8Kudlicka Iwona6epZajęcia techniczne302Uczniowie zwolnieni do domu
2Lewandowska Brygida4fpJęzyk polski309Uczniowie przychodzą później
3Łukaszek Olga3bgGeografia104GGiętkowska Patrycjaza kl. 8b
4Łukaszek Olga3agChemia104GKowalewska Urszulaza kl. 8f
5Nawrotek Joanna4gpJęzyk angielski210Schlorf Agnieszkaza kl. 7a
5Ołdak Beata4cptrening kosz podstds1Janik Radosławzłączenie z kl. 5c
6Ołdak Beata4cptrening kosz podstds1Janik Radosławzłączenie z kl. 5c
5Porbes Beata6epJęzyk angielski307Dynarowicz-Kijek Anna
2Rychter Hanna6fpHistoria i społeczeństwo313Pawełczak Iwonaza kl. 8e
3Rychter Hanna6fpHistoria i społeczeństwo313Pawełczak Iwonaza kl. 8a
4Rychter Hanna6bpJęzyk polski313Uczniowie przychodzą później
6Stasik Anna4ipGodzina z wychowawcą312Kowalewska Urszulaza kl. 7c
8Sułkowski Jakub5bp|pł 2wf-basenbas3Uczniowie zwolnieni do domu
3Szczeszak Aleksandra3agChemia202GMarkowska Joannaza kl. 7d
4Szczeszak Aleksandra3bgChemia202GMarkowska Joanna
6Szczeszak Aleksandra5bpJęzyk polski311Uczniowie zwolnieni do domu
7Szczeszak Aleksandra5bpJęzyk polski311Uczniowie zwolnieni do domu
4Wojciechowska Dagmara1cpEdukacja wczesnoszkolne informatyczna108Lichocka Jolanta
5Wojciechowska Dagmara1cpEdukacja wczesnoszkolna211Lichocka Jolanta
6Wojciechowska Dagmara1cpEdukacja wczesnoszkolna211Lichocka Jolanta
4Wojtaszek Elżbieta6epHistoria i społeczeństwo205Pawełczak Iwonaza kl. 7b
5Wojtaszek Elżbieta3bgJęzyk polski107GWadyńska Ewaza kl. 8e
6Wojtaszek Elżbieta3agReligia107GKrzewiński Łukaszza kl. 8c
Dzień: 22.03.2019 (Pt)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
4Brucka Alina7apReligiaG16-1Krzewiński Łukasz
6Brucka Alina4bp|DZWychowanie fizycznemsUczniowie zwolnieni do domu
9Brucka Alina7aptrening pływaniebas1Uczniowie zwolnieni do domu
10Brucka Alina7aptrening pływaniebas1Uczniowie zwolnieni do domu
4Ellmann Mirosława7cpJęzyk angielski107GStasik Anna
5Ellmann Mirosława6cpMatematyka201Uczniowie zwolnieni do domu
6Ellmann Mirosława6cpMatematyka201Uczniowie zwolnieni do domu
1Kiełpinska Joanna5cpJęzyk polski214Szczeszak Aleksandra
2Kiełpinska Joanna6apReligia214Andrzejczak Bożennaza 4a
3Kiełpinska Joanna5fpJęzyk angielski214Jandernal Krzysztofza 4a
4Kiełpinska Joanna4bpHistoria214Pietrzak - Mazurek Edytaza 4a
1Kudlicka Iwona4dpInformatyka302Uczniowie przychodzą później
2Kudlicka Iwona4cpTechnika302Uczniowie przychodzą później
4Mac Mariusz8apJęzyk polski108GSzczeszak Aleksandra
5Mac Mariusz2epwf-basenbas3Uczniowie zwolnieni do domu
6Mac Mariusz4ipWychowanie fizyczneds2Uczniowie zwolnieni do domu
9Mac Mariusz7aptrening pływaniebas2Uczniowie zwolnieni do domu
10Mac Mariusz7aptrening pływaniebas2Uczniowie zwolnieni do domu
4Pawełczak Iwona8fpHistoria103GDura Bożena
5Pawełczak Iwona8apReligia203GKrzewiński Łukaszdyżur I p.
6Pawełczak Iwona7apBiologia111GŁukaszek Olga
7Pawełczak Iwona8bpHistoria107GUczniowie zwolnieni do domu
8Pawełczak Iwona8bpWiedza o społeczeństwie107GUczniowie zwolnieni do domu
3Wąsikowska Małgorzata3agHistoria104GDura Bożena
1Wojciechowska Dagmara1cpEdukacja wczesnoszkolna211Chodor-Leperowska Iwona
2Wojciechowska Dagmara1cpWychowanie fizyczne11Chodor-Leperowska Iwona
3Wojciechowska Dagmara1cpEdukacja wczesnoszkolna211Chodor-Leperowska Iwonadyżur II p.
4Wojciechowska Dagmara1cpEdukacja muzyczna211Chodor-Leperowska Iwonadyżur II p.
0Zaparucha Bartosz8dptrening siatkówka podstawowachd2Uczniowie przychodzą później
1Zaparucha Bartosz8dptrening siatkówka podstawowachd2Uczniowie przychodzą później
2Zaparucha Bartosz8dptrening siatkówka podstawowachd2Uczniowie przychodzą później