Szkoła Podstawowa nr 60 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy

Nawigacja

Biblioteka internetowa

Aktualnie online

-> Gości online: 7

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 306
-> Najnowszy użytkownik: czczcz

Losowa fotografia

Reklama

MEN

MIASTO BYDGOSZCZ

KURATORIUM OŚWIATY BYDGOSZCZ

MUKS

SZKOŁA PŁYWANIA AQUARIUS

PORTAL OSIEDLOWY

Statystyki reklamowe

Telefon w sprawie dzieci

Od grosika do złotówki

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

.

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

BIP

Budka lęgowa SP60

Nasz Patron - Hubert Wagner

Bydgoszcz Inaczej

II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej

Najczystsza w Polsce

BKS Transfer Bydgoszcz

MUKS Rekin

Stowarzyszenie

Komunikat!!!



KONKURSY PRZEDMIOTOWE 2019/2020 W SP 60.

Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych organizowanych
przez Kuratorium w Bydgoszczy.

MATEMATYKA
Grzankowska Hanna 8a - laureatka
Niemiec Michał 8e - finalista
Dąbrowski Aleksander 7e - finalista

JĘZYK POLSKI
Redloch Katarzyna 7b - laureatka

INFORMATYKA
Osmałek Jakub 8b - laureat
Wolski Antoni 8b - laureat

CHEMIA
Grzankowska Hanna 8a - finalistka

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Komunikat!!!



Serdecznie zapraszamy do Budowlanki :)
Kierunki kształcenia, ofertę, opis znajdziesz na naszej stronie internetowej pod linkiem

http://www.zsb.bydgoszcz.pl/rekrutacja-2020-2021-skladanie-podan-w100,110,12834.html
Ponadto na serwisie YT polecamy Tobie prezentację kierunków oraz filmik zrealizowany przez uczniów :)

https://www.youtube.com/watch?v=ospv1Lz6t2g
https://www.youtube.com/watch?v=Dus2FDFsoPI

Dołącz do nas!
Nauczyciele Budowlanki

Jeśli masz pytania napisz na naszym fanpage na Facebooku
https://www.facebook.com/Zesp%C3%B3%C5%82-Szk%C3%B3%C5%82-Budowlanych-w-Bydgoszczy-214458118677779/

tel. 606 715 863

Komunikat!!!



PODRĘCZNIKI DO RELIGII rok szkolny 2020/21


KLASA 1
Poznaję Boży świat - Wydawnictwo Jedność

KLASA 2
Idziemy do Jezusa - Wydawnictwo Jedność

KLASA 3
Jezus jest z nami - Wydawnictwo Jedność

KLASA 4
Jestem chrześcijaninem - Wydawnictwo Św. Wojciecha

KLASA 5
Szczęśliwi, którzy szukają prawdy - Wydawnictwo Jedność

KLASA 6
Wierzę w Kościół - Wydawnictwo Św. Wojciecha

KLASA 7
Spotkanie ze słowem - Wydawnictwo Św. Wojciecha

KLASA 8
Aby nie ustać w drodze - Wydawnictwo Św. Wojciecha

Podręczniki do religii nie wchodzą do dotacji MEN - należy je zakupić we własnym zakresie.


Komunikat!!!



Szanowni Państwo.
W celu sfinalizowania działań dotyczących wypoczynku Państwa dzieci na koloniach w Ustce w terminie 22.08.2020 – 31.08.2020 proszę o dokonanie wpłaty kwoty 1300 zł do 30 czerwca 2020 r. na konto

39 1240 6452 1111 0010 8491 2667

Dopisek- Kolonie letnie Ustka
Prosimy także o pobranie karty zgłoszeniowej oraz obowiązujących regulaminów i oświadczeń. Karty kolonijne wraz z podpisanym (zarówno przez rodziców/opiekunów i uczestnika kolonii) regulaminem kolonii letnich Ustka 2020 r. należy oddać do sekretariatu szkoły do 10 lipca. Pozostałe oświadczenia oddajemy w dniu wyjazdu przed wejściem do autokaru.
Program kolonii i informacje dotyczące wyjazdu zostaną podane w późniejszym terminie.
W czwartek 25 czerwca w godzinach od 9.00 do 13.00 w Sali 107 będą dyżurowali wychowawcy. Zapraszamy osoby, które potrzebują pomocy z naszej strony ( wydrukowanie dokumentów, uzyskanie informacji itp.) Można będzie również zostawić wypełnione dokumenty.

KARTA KWALIFIKACYJNA -LATO
kolonie letnie 2020
Oświadczenia rodziców uczestnika kolonii letnich w Ustce
prawa i obowiązki
PROGRAM koloni
Regulamin uczestnika wycieczki-autokar
regulamin_poruszania się po drogach

Z poważaniem
Iwona Chodor - Leperowska

Komunikat!!!



Dyżury nauczycieli na zakończenie roku szkolnego2019/2020 pilnujących porządku przy drzwiach wejściowych zgodnie z harmonogramem wchodzenia klas:


ul. Glinki 117

Wejście główne:
od godz. 8.00 do 9.30 – E. Domieracka , A. Kiałka- Mielcarek
od godz. 9.30 do 11.00 – A. Robakowska, L. Cichowska
Wejście boczne od strony świetlicy:
od godz. 8.00 do 9.00 – D. Niezbecki,
od godz. 9.00 do 10.00 –M. Siudziński
Wejście boczne od strony boiska:
od godz. 8.00 do 9.00- A. Dych
od godz. 9.00 do 10.00- A. Brucka
Wejście boczne od basenu Laguna:
od godz. 8.00 do 9.00 – R. Kuropatwiński
od godz. 9.00 do 10.00 – S. Kwiatkowski

ul. Boh. Kragujewca 10

Wejście główne:
od godz. 8.00 do 9.00 – T. Zaczek
od godz. 9.00 do 10.00 – B. Zaparucha
Wejście boczne od strony boiska:
od godz. 8.00 do 9.00 – A. Pruss
od godz. 9.00 do 10.00 – K. Szkaradek
Wejście boczne od strony Orlika:
od godz. 8.00 do 9.00 – B. Nowak
od godz. 9.00 do 10.00 – A. Nowak

Komunikat!!!



Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
w Szkole Podstawowej nr 60


Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną w kraju, obowiązuje następujący harmonogram wydawania świadectw – na terenie szkoły mogą przebywać w maseczkach tylko uczniowie (bez rodziców).

Zakończenie klas ósmych odbędzie się 25 czerwca 2020r.
- klasy 8d i 8e o godzinie 16.30 – sala gimnastyczna klubu Chemik,
- klasy 8a, 8b oraz 8c o godzinie 18.00 – sala gimnastyczna w budynku przy ulicy Glinki 117.

W dniu 26 czerwca 2020r. będzie rozdanie świadectw dla klas 1 - 5 w budynku przy ulicy Glinki 117, a dla klas 6 - 7 w budynku przy ulicy Bohaterów Kragujewca.
Uczniowie wchodzą pojedynczo, według numerów w dzienniku do wyznaczonych miejsc, w podanych godzinach i przez wyznaczone wejścia.

ULICA GLINKI 117


Klasy 1- 3 głównym wejściem do szkoły:
- w godzinach 8.00 do 8.30 dzieci z klas: 1a(s.113), 1b(s.8), 1c(s.112), 3d(s.114)
- w godzinach 8.45 do 9.15 dzieci z klas: 1d(s.110), 1e(s.211), 2a(s.107), 3c(stołówka),
- w godzinach 9.30 do 10.00 dzieci z klas: 2b(s.108), 2c(s.210), 2d(s.205), 2e(s.214);
- w godzinach 10.15 do 11.00 dzieci z klas: 3a(s.112), 3b(s.111).
Z przyczyn losowych wychowawcy, dzieci z klasy 3e odbiorą świadectwa w innym terminie.

Wejście od strony basenu Laguna (rozdanie świadectw – sala gimnastyczna):
- w godzinach 8.00 do 8.25 klasa 4b;
- w godzinach 8.30 do 8.55 klasa 5b;
- w godzinach 9.00 do 9.25 klasa 5c;
- w godzinach 9.30 do 9.55 klasa 5g.

Wejście od strony boiska (rozdanie świadectw – sala gimnastyczna):
- w godzinach 8.00 do 8.25 klasa 4c;
- w godzinach 8.30 do 8.55 klasa 5d;
- w godzinach 9.00 do 9.25 klasa 5f;
- w godzinach 9.30 do 9.55 klasa 5h.

Wejście boczne (rozdanie świadectw – świetlica):
- w godzinach 8.00 do 8.25 klasa 4a;
- w godzinach 8.30 do 8.55 klasa 5a;
- w godzinach 9.00 do 9.25 klasa 5e;
- w godzinach 9.30 do 9.55 klasa 5i.

ULICA BOHATERÓW KRAGUJEWCA 10


Wejście główne (rozdanie świadectw - stołówka):
- w godzinach 8.00 do 8.25 klasa 6a;
- w godzinach 8.30 do 8.55 klasa 6d;
- w godzinach 9.00 do 9.25 klasa 7a;
- w godzinach 9.30 do 9.55 klasa 7d.

Wejście boczne (rozdanie świadectw - sala 9):
- w godzinach 8.00 do 8.25 klasa 6b;
- w godzinach 8.30 do 8.55 klasa 6e;
- w godzinach 9.00 do 9.25 klasa 7b;
- w godzinach 9.30 do 9.55 klasa 7e.

Wejście od strony boiska (rozdanie świadectw - sala gimnastyczna):
- w godzinach 8.00 do 8.25 klasa 6c;
- w godzinach 8.30 do 8.55 klasa 6f;
- w godzinach 9.00 do 9.25 klasa 7c;
- w godzinach 9.30 do 9.55 klasa 7f.

Komunikat!!!



Informacje dotyczące naboru do szkół
ponadpodstawowych dla absolwentów SP

Informuję, że wszelkie, szczegółowe informacje dotyczące zasad i terminów rekrutacji oraz oferta szkół znajdują się pod następującym linkiem:

Dodatkowo informujemy, że od 15 czerwca 2020 r. rusza nabór elektroniczny do szkół ponadpodstawowych – tzw. logowanie pod następującym adresem:
bydgoszcz.edu.com.pl

Zaczynamy od zakładki „Zgłoś kandydaturę” wpisując swój pesel.
Dalej postępujemy, uzupełniając wymagane dane, zgodnie ze wskazaniem systemu.
Wybrać można maksymalnie 3 szkoły na liście preferencji i dowolną ilość interesujących nas klas w danej szkole. Wskazany jest wybór przynajmniej 2 szkół.
Wybierając szkołę branżową, zawodową, technikum proszę pytać w danej szkole o skierowanie na badania lekarskie o przydatności do zawodu.
Po sprawdzeniu poprawności wprowadzonych danych osobowych i utworzonej listy preferencji trzeba zapamiętać wygenerowany przez system login i utworzone przez siebie hasło.
Następnie drukujemy podanie , podpisujemy i zanosimy do szkoły pierwszego wyboru, tzn.
do tej która jest pierwsza na utworzonej liście preferencji do 10.07.2020 r.
Na w/w stronie do logowania będą także inne bardzo ważne zakładki, pod którymi są istotne dla uczniów informacje, terminy naborowe i etapy prac oraz podręcznik pomocy.
Od zeszłego roku uczniowie sami wpisują do systemu oceny i osiągnięcia ze świadectwa ukończenia szkoły oraz zaświadczenia z OKE. Proszę tylko zrobić to uważnie i pilnować terminu.
Po zamknięciu naboru system dokona przydziału kandydatów do szkół.
Po tym, potwierdzamy wolę nauki w danej szkole poprzez złożenie oryginału świadectwa i zaświadczenia z OKE (jeżeli nie zostały złożone wcześniej).
Szczegółowych informacji o danej szkole udzielą także administratorzy punktu naboru.

W razie konkretnych pytań i problemów proszę zgłosić się do sekretariatu szkoły przy ul. Glinki 117.

Komunikat!!!



WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU KANGUR MATEMATYCZNY


KLASA 2 WYNIK BARDZO DOBRY
1. CYPRIAN WEISSENBERG 2a
2. IGOR KOWALSKI 2 b
3. KACPER KRUPA 2c
3. JAKUB CZMOCHOWSKI 2c

KLASA 2 WYRÓŻNIENIE
1. MARIA CZYŻ 2d
2. NINA DROZDOWSKA 2c
3. HUBERT HOHLMEYER 2d

KLASA 3 WYNIK BARDZO DOBRY
1. JULIAN STACHOWSKI 3b

KLASA 3 WYRÓŻNIENIE
1. KRYSTIAN BALCEROWSKI 3c

KLASA 4 WYNIK BARDZO DOBRY
1. KORNEL WEISSENBERG 4a

KLASA 4 WYRÓŻNIENIE
1. ZOFIA SZEMPLIŃSKA 4a
2. JAN TWORKIWICZ 4b
3. NADIA SITNIK - KOPCZYŃSKA 4a

KLASA 5 WYNIK BARDZO ODBRY
1. ADAM REDLOCH 5i

KLASA 5 WYRÓZNIENIE
1. KLARA WILCZYŃSKA 5f
2. LAURA GIERSZEWSKA 5g
3. KACPER DĘBICKI 5a
4. ARTUR PRZYBYŁ 5d
5. JAKUB SZYMAŃSKI 5a

KLASA 6 WYRÓŻNIENIE
1. ALICJA NABAKOWSKA 6f
2. KAYA KOHLMAYER 6c
3. SZYMON ANDRYAŃCZYK 6d
4. OLIVIER ASZTEMBORSKI 6f
5. PIOTR MIŁKOWSKI 6e
6. MIŁOSZ WOLF 6d



KLASY 7 WYRÓŻNIENIE
1. KATARZYNA REDLOCH 7b
2. WIKTOR RESZKOWSKI 7d
3. DAMIAN LUBARSKI 7f
4. MACIEJ DERECKI 7d
5. LENA UZIAŁŁO 7c
6. IGOR DURMAJ 7d

KLASY 8 WYRÓŻNIENIE
1. MARIKA ROGUSZKA 8a
2. HANNA GRZANKOWSKA 8a
3. IGA WILCZYŃSKA 8b
4. MICHAŁ NIEMIEC 8e
5. MIKOŁAJ KORECKI 8a
6. CYPRIAN CIESIELSKI 8a

GRATULUJEMY
ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW MATEMATYCZNYCH

Komunikat!!!



Pomimo pandemii dotarła do nas korespondencja z Czech, z zaprzyjaźnionego Czeskiego Uniwersytetu Rolniczego w Pradze, z którym współpracujemy w ramach projektu Birdsonline – podglądając życie ptaków w budkach lęgowych.
W zeszłym roku szkolnym kilkoro uczniów z obecnej klasy 8b wzięło udział w akcji stworzenia posteru pod tytułem „Rodzina sikorek”. Zadaniem uczniów było narysowanie wybranej sikorki. Prace zostały wysłane do Czech, gdzie zostały ocenione i umieszczone na plakacie. Rysunek Oliwii Ciborskiej został wyróżniony i czeka na nią drobny upominek przysłany przez organizatorów projektu.
Rodzinę sikorek na posterze można obejrzeć tu: https://www.ptacionline.cz/cz/vysledky-projektu
Rodzinę sikorek bogatek można podejrzeć tu: https://www.ptacionline.cz/cz/zaznamy?hnizdeni=202
Wszystkim, którym chciało się wziąć udział w tym przedsięwzięciu bardzo dziękujmy i GRATULUJEMY!


Koordynatorki projektu na terenie Bydgoszczy
Patrycja Giętkowska
Dorota Kowalewska



Komunikat!!!



Szanowni Państwo.
Nasza szkoła przygotowuje kolonie letnie w Ustce w terminie 22- 31 sierpnia 2020 r.
Przewidywany koszt wypoczynku ok. 1250 zł.
Osoby zainteresowane, po zapoznaniu się z wytycznymi GIS, MZ i MEN dotyczącymi organizacji wypoczynku dzieci i młodzieży
https://drive.google.com/file/d/10bJihWw5Cq8g0KPrIFcNhmUdH7Nq0nKc/view?fbclid=IwAR1W4VGZb0pCm4xCwdhVeaxbV6Yzg8ZOGDdvg4y_b7ED2bQRoTN_8Zf3Ff8
prosimy do 21 czerwca 2020r o wstępną rezerwację telefoniczną u Iwony Chodor – Leperowskiej 791071365 lub Katarzyny Freyter 531 600 554
Przewidywane atrakcje :
- Wycieczka do Łeby na ruchome wydmy
- rejs statkiem
- laser fight
- spacery i wycieczki
- warsztaty plastyczne
- gry I zabawy sportowe
- plażowanie
- noc filmowa
- gry i zabawy integracyjne w zależności od wytycznych ministerstwa związanych z aktualną sytuacją
epidemiologiczną.
Ilość miejsc ograniczona. !!!
Szczegółowe informacje dotyczące wypoczynku ( numer konta, karta kolonijna, regulaminy ) będą do pobrania na stronie szkoły po 21 czerwca 2020 r.
Z poważaniem Iwona Chodor – Leperowska

Komunikat!!!



Na stronie szkoły w zakładce egzamin e-8 zostały zamieszczone informacje dotyczące przeprowadzenia egzaminu ósmoklasisty.


Przypominamy o spotkaniu uczniów klas ósmych z Panem Dyrektorem, które odbędzie się dnia 9.06.2020 o godzinie 17 przez platformę Microsoft 365.

Wygenerowano w sekund: 0.04
25,688,685 Unikalnych wizyt