Czwartek |
|
18.00 |
Kolacja -Hotel Best Inn |
21.00 |
odprawa techniczna -Hotel Best Inn |
Grupa 1 (sala BKS
Chemik) |
|||
Piątek |
|||
7.00-10.00 |
śniadanie -Hotel Best Inn |
||
8.30 |
mecz -Wifama
Łódź |
mecz - Chemik Bydgoszcz |
|
Trefl Gdańsk |
AS Beograd (Serbia) |
możliwość skorzystania |
|
10.00 |
Wifama Łódź |
Chemik Bydgoszcz |
możliwość skorzystania |
mecz - reprezentacja
Węgier |
mecz - Riga
Volejbola SKola |
|
|
11.30 |
mecz - AS Beograd |
mecz - Trefl Gdańsk |
|
Riga Volejbola
Skola (Łotwa) |
Reprezentacja Węgier U 15 |
możliwość skorzystania |
|
11.30 – 13.00 |
przerwa obiadowa ZS26 |
||
13.30 |
oficjalne otwarcie turnieju (Chemik) |
||
14.00 |
mecz - AS Beograd |
mecz - reprezentacja Węgier |
|
15.20 |
mecz - Trefl Gdańs |
mecz -Wifama
Łódź |
|
16.40 |
mecz - Riga Volejbola Skola |
mecz - Chemik Bydgoszcz |
|
18.00 |
mecz - Trefl Gdańs |
mecz - reprezentacja Węgier |
|
18.00 |
Delecta Bydgoszcz - Tytan AZS Częstochowa
(Łuczniczka) |
||
20.00 |
kolacja |
Grupa 2 (sala ZS26) |
|||
Piątek |
|||
7.00-10.00 |
śniadanie -Hotel Best Inn |
||
8.30 |
mecz - Gwardia Wrocław |
mecz - Lwy Mohylew |
|
BJSS Daugavpils
(Łotwa) |
możliwość skorzystania |
||
10.00 |
Gwardia Wrocław |
możliwość skorzystania |
|
mecz - Charków Ukraina |
mecz - Volley Gubin |
|
|
11.30 |
mecz - Juvenia
Rawa Mazowiecka |
mecz - BJSS Daugavpils |
|
11.30 – 13.00 |
przerwa obiadowa ZS26 |
||
13.30 |
oficjalne otwarcie turnieju (Chemik) |
||
14.00 |
Lwy Mohylew (Białoruś) |
Volley Gubin |
możliwość skorzystania |
mecz - Juvenia
Rawa Mazowiecka |
mecz - Charków Ukraina |
|
|
15.20 |
mecz - BJSS Daugavpils |
mecz - Gwardia Wrocław |
|
Charków (Ukraina) |
MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka |
możliwość skorzystania |
|
16.40 |
mecz - Volley Gubin |
mecz - Lwy Mohylew |
|
18.00 |
mecz - BJSS Daugavpils |
mecz - Charków Ukraina |
|
18.00 |
Delecta Bydgoszcz - Tytan AZS Częstochowa
(Łuczniczka) |
||
20.00 |
kolacja |
Grupa 1 (sala BKS
Chemik) |
||||
Sobota |
||||
7.00-10.00 |
śniadanie -Hotel Best Inn |
|||
8.30 |
macz - AS Beograd |
mecz - Chemik Bydgoszcz |
|
|
Riga Volejbola
Skola (Łotwa) |
możliwość skorzystania |
|||
9.50 |
Chemik
ZS26 Bydgoszcz |
Riga Volejbola
Skola (Łotwa) |
możliwość skorzystania |
|
mecz - reprezentacja
Węgier |
mecz - Wifama
Łóź |
|
||
11.10 |
macz - AS Beograd |
mecz - Riga Volejbola Sola |
|
|
Wifama Łódź |
możliwość skorzystania |
|||
12.30 |
mecz - reprezentacja Węgier |
mecz - Chemik Bydgoszcz |
|
|
12.30 – 13.50 |
przerwa obiadowa ZS26 |
|||
14.00 |
mecz - Trefl Gdańs |
mecz - Riga Volejbola Sola |
|
|
15.20 |
macz - AS Beograd |
mecz - Wifama
Łóź |
|
|
16.40 |
mecz - Trefl Gdańs |
mecz - Chemik Bydgoszcz |
|
|
Reprezentacja Węgier U 15 |
AS Beograd (Serbia) |
możliwość skorzystania |
||
18.00 |
mecz - Riga Volejbola Sola |
mecz - Wifama
Łóź |
|
|
18.00 – 19.20 |
kolacja |
|||
20.30 |
Spotkanie organizacyjne trenerów |
|||
Grupa 2 (sala ZS26) |
||||
Sobota |
||||
7.00-10.00 |
śniadanie -Hotel Best Inn |
|||
8.30 |
mecz - Juvenia
Rawa Mazowiecka |
mecz - Lwy Mohylew |
|
|
Volley Gubin |
możliwość skorzystania |
|||
9.50 |
mecz - Charków Ukraina |
mecz - Gwardia Wrocław |
|
|
Lwy Mohylew (Białoruś) |
BJSS Daugavpils
(Łotwa) |
możliwość skorzystania |
||
11.10 |
mecz - Juvenia
Rawa Mazowiecka |
mecz - Volley Gubin |
|
|
Gwardia Wrocław |
możliwość skorzystania |
|||
12.30 |
mecz - Charków Ukraina |
mecz - Lwy Mohylew |
|
|
12.30 – 13.50 |
przerwa obiadowa ZS26 |
|||
14.00 |
mecz - BJSS Daugavpils |
mecz - Volley Gubin |
|
|
15.20 |
mecz - Juvenia
Rawa Mazowiecka |
mecz - Gwardia Wrocław |
|
|
16.40 |
mecz - BJSS Daugavpils |
mecz - Lwy Mohylew |
|
|
Charków (Ukraina) |
MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka |
możliwość skorzystania |
||
18.00 |
mecz - Volley Gubin |
mecz - Gwardia Wrocław |
|
|
18.00 – 19.20 |
kolacja |
|||
20.30 |
Spotkanie organizacyjne trenerów |
|||
Grupa 1 (sala BKS
Chemik) |
|
Niedziela |
|
7.00-10.00 |
śniadanie -Hotel Best Inn |
8.30 |
Półfinał I - Zwycięzca grupy 1 - 2. miejsce grupy 2 (Chemik) |
9.50 |
mecz o 5 miejsce (Chemik) |
11.10 |
mecz o 3 miejsce (Chemik) |
11.10 – 14.00 |
obiad |
14.00 |
mecz o 1 miejsce (Chemik) |
15.30 |
Oficjalne zakończenie turnieju |
Grupa 2 (sala ZS26) |
|
Niedziela |
|
7.00-10.00 |
śniadanie -Hotel Best Inn |
8.30 |
Półfinał II - Zwycięzca grupy 2 - 2. miejsce grupy 1 (ZS26) |
9.50 |
mecz o 11 miejsce (ZS26) |
11.10 |
mecz o 9 miejsce (ZS26) |
11.10 – 14.00 |
mecz o 7 miejsce (ZS26) |
14.00 |
mecz o 1 miejsce (Chemik) |
15.30 |
Oficjalne zakończenie turnieju |