Zastępstwa

Okres: 23.06.2021 (śr.) - 24.06.2021 (czw.)

Dzień: 23.06.2021 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3Cieślik Ewa5bpBiologia311Łukaszek Olgaza 7f
4Cieślik Ewa6epGeografia307Warszawska Annaza 7f
8Gozdek Leszek7apJęzyk polski209GSowińska-Rydyńska Joanna
9Gozdek Leszek7bpMuzyka110GUczniowie zwolnieni do domulekcja WF (chł.) odwołana
5Hinc Bogdan8cpChemia8GPeter Ewaza 7f
7Hinc Bogdan8bpJęzyk polski109GKiełpinska Joannaza 7f
8Hinc Bogdan8apJęzyk polski108GKiełpinska Joannaza 7f
5Kapczyńska Marta4cpGodzina z wychowawcą301Ołdak Beata
6Kapczyńska Marta4bpWychowanie fizyczne310Sułkowski Jakubza 7f
6Makowski Dorian6gpMuzyka104GUczniowie zwolnieni do domuzajęcia odbyły się 22.06.
2Nawrotek Joanna6gpReligia203GLigman Katarzyna
3Nawrotek Joanna6hpMatematyka7GDroż Renata
7Nawrotek Joanna6apMatematyka214Ellmann Mirosława
2Wadyńska Ewa5cpBiologia201Łukaszek Olga
3Wadyńska Ewa6epJęzyk polski307Freyter Katarzyna
4Wadyńska Ewa6dpHistoria210Pietrzak - Mazurek Edytaza 4e
5Wadyńska Ewa6gpJęzyk polski203GUczniowie zwolnieni do domu
Dzień: 24.06.2021 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
5Dych Agnieszka7apWychowanie fizyczneG16-2Ołdak Beataza 6c
6Dych Agnieszka2ap|pł 2trening pływaniebas1Uczniowie zwolnieni do domu
7Dych Agnieszka2ap|pł 2trening pływaniebas1Uczniowie zwolnieni do domu
8Dych Agnieszka7ap|pł 1wf-basenbas1Uczniowie zwolnieni do domu
9Dych Agnieszka7ap|pł 1wf-basenbas1Uczniowie zwolnieni do domu
6Hinc Bogdan8apWychowanie fizyczne108GKwiatkowski SebastianZa klasę 4e
2Jasiński Andrzej6dpGeografia210Giętkowska Patrycja
3Jasiński Andrzej7cpJęzyk polski206GKiełpinska Joannaza 6a
5Jasiński Andrzej6hpTechnika7GSzpot Marcinza 6a
6Jasiński Andrzej7apInformatyka209GOłdak Beataza 6c
7Jasiński Andrzej7bpJęzyk polski110GPorbes Beataza 6c
4Kapczyńska Marta4cpMatematyka301Cieślik Ewa
6Kapczyńska Marta6ipMatematyka202GDroż Renata
2Lewandowska Brygida6fpTechnika6GRywak Mirosław
5Lewandowska Brygida4dpJęzyk angielski312Stasik Annaza 4b
4Mac Mariusz8fpJęzyk angielski207GDynarowicz-Kijek Annaza 6a
5Mac Mariusz8bpJęzyk angielski109GJasińska Martaza 4e
1Nawrotek Joanna6gpMatematyka203GUczniowie przychodzą później
3Nawrotek Joanna6hpWychowanie fizyczne7GJanik Radosławza 4b
6Siudziński Michał2ap|pł 1trening pływaniebas2Uczniowie zwolnieni do domu
7Siudziński Michał2ap|pł 1trening pływaniebas2Uczniowie zwolnieni do domu
8Siudziński Michał8ap|pł 1trening pływaniebas3Uczniowie zwolnieni do domu
9Siudziński Michał8ap|pł 1trening pływaniebas3Uczniowie zwolnieni do domu
3Wadyńska Ewa6gpReligia203GDomieracka EwaZa klasę 4e
4Wadyńska Ewa5cpJęzyk angielski201Jasińska MartaZa klasę 6a
6Wadyńska Ewa6dpPlastyka210Kiałka - Mielcarek AleksandraZa ostatnią lekcję
7Wadyńska Ewa6epPlastyka307Kiałka - Mielcarek AleksandraZa ostatnią lekcję