Zastępstwa

Okres: 20.10.2021 (śr.) - 21.10.2021 (czw.)

Dzień: 20.10.2021 (śr.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3Gozdek Leszek7cMatematyka8GDroż Renata
2Kiałka - Mielcarek Aleksandra7dPlastyka108GBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3Kiałka - Mielcarek Aleksandra7gHistoria203GDura Bożena
4Kiałka - Mielcarek Aleksandra4bMatematyka205Ellmann Mirosława
5Kiałka - Mielcarek Aleksandra5bPlastyka310Chodor-Leperowska Iwonadyżur IIIp.
6Kiałka - Mielcarek Aleksandra5aPlastyka308Chodor-Leperowska Iwona
7Kiałka - Mielcarek Aleksandra7bPlastyka103GUczniowie zwolnieni do domu
8Kiałka - Mielcarek Aleksandra7fPlastyka6GUczniowie zwolnieni do domu
8Ligman Katarzyna6cReligia201Uczniowie zwolnieni do domu
9Ligman Katarzyna6bReligia312Uczniowie zwolnieni do domu
3Łukaszek Olga7eFizyka207GMierzbiczak Krystyna
4Łukaszek Olga8eJęzyk angielski111GJandernal Krzysztof
4Mucha Bernadeta3dEdukacja wczesnoszkolna110Kińska-Kocikowska Magdalenadyżur Ip.
5Mucha Bernadeta3dEdukacja wczesnoszkolna110Kińska-Kocikowska Magdalenadyżur Ip.
6Mucha Bernadeta3dEdukacja wczesnoszkolna110Kińska-Kocikowska Magdalena
2Peter Ewa7gChemia203GMarkowska Joannadyżur IIp.
3Peter Ewa8bChemia204GMarkowska Joanna
4Peter Ewa8aChemia204GMarkowska Joanna
6Peter Ewa8eChemia204GMarkowska Joanna
4Siudziński Michał1a|pł 1trening pływaniebas2Kwiatkowski Sebastian
5Siudziński Michał1a|pł 1trening pływaniebas2Kwiatkowski Sebastian
6Siudziński Michał3a|pł 1trening pływaniebas2Dych Agnieszkacała 3a
7Siudziński Michał3a|pł 1trening pływaniebas2Dych AgnieszkaCała 3a
8Siudziński Michał5a|pł 2trening pływaniebas2Dych Agnieszkacała 5a
1Warszawska Anna7i|DZInformatyka205GUczniowie przychodzą później
2Warszawska Anna8fHistoria107GJasiński Andrzej
3Warszawska Anna8eInformatyka111GRywak Mirosław
4Warszawska Anna5cGeografia301Kaźmierczak Wojciech
6Warszawska Anna5eGodzina z wychowawcą208Ołdak Beatadyżur IIIp.
Dzień: 21.10.2021 (czw.)
LekcjaNauczycielOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
3Cieślik Ewa7eGodzina z wychowawcą207GKuropatwiński Roman
3Droż Renata7dMatematyka312Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4Droż Renata7iInformatyka202GRywak Mirosław
2Gozdek Leszek7bJęzyk angielski103GRobakowska Aneta
4Kapel Magda2eEdukacja wczesnoszkolne informatyczna108Kowalewska Dorota
5Kapel Magda2eEdukacja wczesnoszkolna107Jarocka Annadyżur Ip.
6Kapel Magda2eEdukacja wczesnoszkolna107Jarocka Anna
7Kapel Magda2eWychowanie fizyczneds1Jarocka Annadyżur Ip
8Kapel Magda2eEdukacja wczesnoszkolna107Jarocka Annadyżur Ip.
5Kiałka - Mielcarek Aleksandra5eTechnika208Rywak Mirosław
6Kiałka - Mielcarek Aleksandra5fPlastyka313Chodor-Leperowska Iwonadyżur IIIp.
7Kiałka - Mielcarek Aleksandra5cPlastyka301Chodor-Leperowska Iwonadyżur IIIp.
1Ligman Katarzyna7fReligia6GUczniowie przychodzą później
2Ligman Katarzyna7eReligia207GDomieracka Ewa
3Ligman Katarzyna7gJęzyk angielski203GDynarowicz-Kijek Anna
5Ligman Katarzyna6aReligia305Piskorz Wojciech
6Ligman Katarzyna7iReligia202GUczniowie zwolnieni do domu
2Mucha Bernadeta3dEdukacja wczesnoszkolna207Kińska-Kocikowska Magdalenadyżur IIp.
3Mucha Bernadeta3dEdukacja wczesnoszkolna207Kińska-Kocikowska Magdalenadyżur IIp.
4Mucha Bernadeta3dEdukacja wczesnoszkolna207Kińska-Kocikowska Magdalena
5Mucha Bernadeta3dEdukacja wczesnoszkolna207Kińska-Kocikowska Magdalenadyżur Ip.
3Nawrotek Joanna5aJęzyk angielski308Fafińska-Celińska Alicjaza kl. 1e
4Nawrotek Joanna7gHistoria203GDura Bożena
4Warszawska Anna5aHistoria308Pietrzak - Mazurek Edyta
5Warszawska Anna4aPrzyroda214Kaźmierczak Wojciech
6Warszawska Anna7dInformatyka205GBez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7Warszawska Anna5fGeografia313Kaźmierczak Wojciech