Szkoła Podstawowa nr 60 z Oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego w Bydgoszczy

Nawigacja

Biblioteka internetowa

Aktualnie online

-> Gości online: 14

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 306
-> Najnowszy użytkownik: czczcz

Losowa fotografia

Reklama

MEN

MIASTO BYDGOSZCZ

KURATORIUM OŚWIATY BYDGOSZCZ

MUKS

SZKOŁA PŁYWANIA AQUARIUS

PORTAL OSIEDLOWY

Statystyki reklamowe

Telefon w sprawie dzieci

Od grosika do złotówki

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

.

Kalendarz

Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

BIP

Budka lęgowa SP60

Nasz Patron - Hubert Wagner

Bydgoszcz Inaczej

II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej

Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej

Najczystsza w Polsce

BKS Transfer Bydgoszcz

MUKS Rekin

Stowarzyszenie

Komunikat!!!



ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22

Program zakończenia roku szkolnego:
1. Klasy 1-3 o godz. 8.30 w następujących salach:
1a - 213
1b - 111
1c - 210
1d - 107
1e - 114
2a - 308
2b - 309
2c - 212
2d - 214
2e - 108
3a - 113
3b - 8
3c - 112
3d - 110
3e - 211
2. Klasy 4-6 o godz. 10.00 w następujących salach:
4a - 214
4b - 205
4c - 212
4d - 210
4e - 307
4f - 309
5a - 308
5b - 310
5c - 301
5d - 312
5e - 208
5f - 313
6a - 305
6b - 311
6c - 201

3. Klasy 7 o godz. 11.00 w następujących salach:
7a - 201
7b - 205
7c - 310
7d - 208
7e - 307

7f - 305
7g - 207
7h - 302
7i - 313
4. Klasy 8 w dniu 23.06.2022r. o godz. 17.00 w następujących salach:
8a - 308
8b - 311
8c - 214
8d - 309
8e - 212
8f - 210

Sukces naszych szachistów



Reprezentacja SP60 zaj??a V miejsce w Mi?dzyszkolnej Lidze Szachowej ENEA Operator.

Nasz? szko?? reprezentowali uczniowie klasy IIb:

Hanna Wa?y?ska, Tymon Kurowski i Stanis?aw ?wigo?ski.

Gratulujemy i ?yczymy dalszych sukcesów!!!

Komunikat.

Komunikat!!!

Komunikat!!!



Świetlik® – Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych

Wyniki konkursu :

Klasa 1

Lilianna Gołębiewska - wyróżnienie
Iga Lickiewicz - wyróżnienie
Karol Jercha - wyróżnienie

Klasa 2

Franciszek Sadowski - wyróżnienie

Klasa 3

Katarzyna Grochowska – nagroda
Piotr Siuda – wyróżnienie
Pola Migasiewicz - wyróżnienie


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Komunikat



Osiągnięcia uczniów naszej szkoły
w OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE PRZEDMIOTOWEJ „OLIMPUS” Z GEOGRAFII I PRZYRODY.


Dawid Palacz z kl. 4a– laureat I miejsca –przyroda
Krystian Balcerowski z kl. 5e- laureat I miejsca – geografia
Zuzanna Kubiak z kl. 6c- laureatka wyróżnienia-geografia
Kornel Weissenberg z kl.6a-laureat wyróżnienia-geografia

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Komunikat.

Komunikat!!!!





SZANOWNI RODZICE​

Kwota za obiady w miesiącu czerwcu wynosi 60zł. Wpłaty należy dokonać do 10 czerwca na konto:

Klasy 1-6 Nr konta 62 1240 6452 1111 0010 7499 5458

Klasy 7-8 Nr konta : 40 1240 6452 1111 0010 8491 3231

Bardzo proszę o dokładny opis w przelewie (nazwisko, imię i aktualna klasa ucznia).



Komunikat!!!!



Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2022


Klasa 2
Kurowski Tymon - bardzo dobry,
Bartnicka Nadia - wyróżniony
Sadowski Franciszek - wyróżniony
Bogunia Pola -wyróżniony
Wazynska Hanna - wyróżniony

klasy 3
Szemplinski Szymon - bardzo dobry,
Siuda Piotr - wyróżniony
Konwinski Filip - wyróżniony,

Klasy 4
Halas Michał - wyróżniony
Czmochowski Jakub - wyróżniony

Klasy 5
Balcerowski Krystian - bardzo dobry,
Frydrych Juliusz - wyróżniony

Klasy 6
Szemplinska Zofia - wyróżniony

Klasy 7
Leskiewicz Maja - wyróżniony
Debicki Kacper - wyróżniony
Chełek Wiktor - wyróżniony

Klasy 8
Milikowski Piotr - wyróżniony
Wolf Miłosz -wyróżniony
Kohlmeyer Kaya - wyróżniony

Gratulujemy!!!

Komunikat!!!



WYNIKI KONKURSU LIGA ZADANIOWA KONKURS PRZEDMIOTOWY Z MATEMATYKI

POD PATRONATEM KURATORIUM OŚWIATY W BYDGOSZCZY oraz Polskiego Towarzystwa Matematycznego dla uczniów województwa kujawsko – pomorskiego klas VI i VII szkół podstawowych w roku szkolnym 2021/2022 Edycja XXXV:

1. FINALISTKA

MAJA LEŚKIEWICZ KLASA 7f

2. MIEJSCE

MIKOŁAJ BARAN KLASA 7h

ZOFIA SZEMPLIŃSKA KLASA 6c

3. MIEJSCE

WIKTOR CHEŁEK KLASA 7a

KACPER DĘBICKI KLASA 7a

WYRÓZNIENIE

ZUZANNA JUREŃCZYK KLASA 7f

SERDECZNIE

GRATULUJEMY

Rozdanie nagród odbędzie się w Pałacu Młodzieży 9.06.2022 godz.11:00

Komunikat!!!!


Informacje dotyczące naboru do szkół
ponadpodstawowych dla kl.8 - absolwentów szkół podstawowych


Informuję, że wszelkie, szczegółowe informacje dotyczące zasad i terminów rekrutacji oraz oferta szkół znajdują się pod następującym linkiem:
https://www.bydgoszcz.pl/edukacja/nabor-do-przedszkoli-szkol-i-placowek-oswiatowych-na-rok-szkolny-20222023/nabor-do-klas-pierwszych-szkol-ponadpodstawowych-oraz-szkol-dla-doroslych/

Informujemy, że od 16 maja 2022 r. o godz.8.00 rusza nabór elektroniczny do szkół ponadpodstawowych – tzw. logowanie pod następującym adresem:
bydgoszcz.edu.com.pl

Rejestrację zaczynamy od zakładki „Zgłoś kandydaturę” wpisując swój pesel.
Dalej postępujemy, uzupełniając wymagane dane, zgodnie ze wskazaniem systemu.
Wybrać można maksymalnie 3 szkoły na liście preferencji i dowolną ilość interesujących nas klas w danej szkole.
Wskazany jest wybór przynajmniej 2 szkół.
Wybierając szkołę branżową, zawodową, technikum proszę pytać w danej szkole o skierowanie na badania lekarskie o przydatności do zawodu.
Po sprawdzeniu poprawności wprowadzonych danych osobowych i utworzonej listy preferencji trzeba zapamiętać wygenerowany przez system login i utworzone przez siebie hasło.
Następnie drukujemy podanie , podpisujemy i zanosimy do szkoły pierwszego wyboru, tzn.
do tej która jest pierwsza na utworzonej liście preferencji do 21.06.2022 r.
Na w/w stronie do logowania będą także inne bardzo ważne zakładki, pod którymi są istotne dla uczniów informacje, terminy naborowe i etapy prac oraz podręcznik pomocy.
Uczniowie sami wpisują do systemu oceny i osiągnięcia ze świadectwa ukończenia szkoły oraz zaświadczenia z OKE. Proszę tylko zrobić to uważnie i pilnować terminu.
Po zamknięciu naboru system dokona przydziału kandydatów do szkół.
Po tym, potwierdzamy wolę nauki w danej szkole poprzez złożenie oryginału świadectwa i zaświadczenia z OKE (jeżeli nie zostały złożone wcześniej).
Szczegółowych informacji o danej szkole udzielą także administratorzy punktu naboru (szkoły ponadpodstawowej).

W razie konkretnych pytań i problemów proszę zgłosić się do sekretariatu szkoły przy ul. Glinki 117, tel. 52 339 22 50

Wygenerowano w sekund: 0.07
53,043,382 Unikalnych wizyt