Nawigacja
Biblioteka internetowa
Aktualnie online
Losowa fotografia
Reklama
Telefon w sprawie dzieci
Od grosika do złotówki
Logowanie
.
Kalendarz
Po | Wt | śr | Cz | Pi | So | Ni |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
BIP
Budka lęgowa SP60
Nasz Patron - Hubert Wagner
Bydgoszcz Inaczej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Najczystsza w Polsce
BKS Transfer Bydgoszcz
MUKS Rekin
Stowarzyszenie
Komunikat!!!
Zakończenie roku szkolnego - sala gimnastyczna
22 czerwca (czwartek)
godz. 1800 - uroczyste zakończenie roku szkolnego klas gimnazjalnych
23 czerwca (piątek)
godz. 800 - uroczyste zakończenie roku szk. klas 5-6 SP 60
godz. 930 - uroczyste zakończenie roku szk. klas 3-4 SP 60
godz. 1100 - uroczyste zakończenie roku szk. klas 1-2 SP 60
Komunikat!!!
WIELKI SUKCES NASZEJ SZKOŁY !!!
W tym roku szkolnym Szkoła Podstawowa nr 60 może poszczycić się największą liczbą laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych kujawsko-pomorskiego kuratora oświaty dla uczniów szkół podstawowych w Bydgoszczy. Nasi uczniowie zdobyli 5 tytułów laureata
i 1 tytuł finalisty, dzięki czemu po raz pierwszy zajęliśmy I miejsce w Bydgoszczy.
18 maja w auli Auditorium Novum Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy odbyła się uroczysta gala laureatów konkursów przedmiotowych kujawsko-pomorskiego kuratora oświaty, podczas której wyróżniono 47 uczniów z rejonu bydgoskiego, w tym 26 laureatów z matematyki, 12 z przyrody, 5 z języka angielskiego i 4 z języka polskiego. W uroczystej gali wziął udział Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty pan Marek Gralik, dyrektor SP 60 pan Leszek Gozdek oraz dyrektorzy innych szkół, laureaci i ich nauczyciele, rodzice laureatów i zaproszeni goście. Wśród laureatów znalazła się piątka naszych uczniów:
Julia Mirońska , Róża Paul-Freundlich, Anna Woźniak, Mateusz Kowalski z klasy 6f oraz ich nauczyciel matematyki pani Mirosława Ellmann, Mikołaj Bożejewicz z 6f i jego nauczyciel języka angielskiego pan Krzysztof Jandernal.
Laureaci konkursów przedmiotowych będą zwolnieni z egzaminu ósmoklasisty z zakresu jednego przedmiotu, otrzymają ocenę roczną - celującą z danego przedmiotu, będą przyjmowani w pierwszej kolejności do wybranej szkoły ponadpodstawowej.
Komunikat!!!
- ,,Od Stefana Batorego do Jana III Sobieskiego”
Klasy pierwsze:
I miejsce – Franciszek Maciejewski – kl. 1a
II miejsce – Marika Grzegorek – kl.1a
Lena Rakowska – kl. 1c
Jakub Bartczak – kl.1c
Wyróżnienie – Kornel Weissenberg – kl. 1a
Klasy drugie:
II miejsce – Natan Rogóż – Adamczyk – kl. 2a
Wyróżnienie – Kacper Debicki – kl. 2a
Adam Redloch – kl. 2 e
Klasy trzecie:
II miejsce – Tymoteusz Krysiak – kl. 3a
Bogusz Górzyński – kl. 3a
Komunikat!!!
Kolejny sukces MUKS Rekinna Mistrzostwach Województwa Kujawsko – Pomorskiego
W dniu 19 – 20 maja w Bydgoszczy odbywały się Ogólnopolskie Drużynowe zawody pływackie 10-11 lat.
W klasyfikacji drużynowej 11 lat MUKS Rekin Bydgoszcz zajął II !!!
W kategorii 10 lat – zajęliśmy IV miejsce .
Nasi medaliści :
Karol Trojan, Kacper Rostkowski, Byczkowski Borys i Stejuk Jan.
Sztafety :
Złota chłopców 4 x 50m dowolny : Mioduszewski J., Rostkowski K., Dombrowski K., Trojan K.
Złota chłopców 4 x 50m zmienny : Trojan K., Byczkowski B., Rostkowski K., Dombrowski K.
Brązowa dziewcząt 4 x 50m dowolny: Zielinska K., Matjakowska J., Grzankowska H., Brucka J.
Brązowa chłopców 4 x 50m dowolny: Groń B., Włodarczyk W., Roszak M., Byczkowski B.
Brązowa chłopców 4 x 50m zmienny: Roszak M., Szady A., Gron B., Mioduszewski J.
Brawo i gratulacje!
Wyniki poszczególne : https://www.swimrankings.net/index.php…
Komunikat!!!
WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO KANGUR MATEMATYCZNY 2017
NAGRODA I STOPNIA – TYTUŁ LAUREATA OTRZYMAŁ
ALEKSANDER DĄBROWSKI Z KLASY 4e
NAGRODA STOPNIA II – WYNIK BARDZO DOBRY UZYSKALI
CHEŁEK WIKTOR kl. 2 e
DERECKA MAJA z kl. 2a
DERECKI MACIEJ –kl. 4d
RESZKOWSKI WIKTOR-kl. 4d
GRZANKOWSKA HANNA –kl. 5a
NAGRODA STOPNIA III – WYRÓŻNIENIE OTRZYMALI
z klas 2:
WILCZYŃSKA KLARA
REDLOCH ADAM
NATAN MAZUR
SZMAŃDA WOJCIECH
KIRYS EDWARD
DĘBICKI KACPER
KRUPA FILIP
z klas 3.
ASZTEMBORSKI OLIVIER
KOHLMEYER KAYA
z klas 4:
LUBARSKI DAMIAN
REDLOCH KATARZYNA
OCHOCIŃSKI GRACJAN
z klas 5.
STRÓŻ ROBERT
KOZŁOWSKI MICHAŁ
WILCZYŃSKA IGA
BARANOWSKI OLIWIER
ROGUSZKA MARIKA
CHRUŚCICKA MAJA
z klas 6.
PAUL FREUNDLICH RÓŻA
KOWALSKI MATEUSZ
MIROŃSKA JULIA
SERDECZNIE GRATULUJEMY!
Komunikat!!!
Komunikat
13.05.2017 Zawody Pływackie „O Puchar Burmistrza Świecia”
MUKS Rekin Bydgoszcz zajął 1 m-ce w rankingu medalowym !!!
Statystyki poszczególnych zawodników znajdują się w poniższym linku:
https://www.swimrankings.net/index.php…
Blok 1 zakończyła złota sztafeta w składzie Antonina Kozłowska, Martyna Rudek, Gracjan Drapała, Karol Trojan.
W międzyczasie do kolekcji medale dorzucaja:
Marika Grzegorek, Gracjan Drapała, Jakub Borowicz, Kacper Dębicki, Martyna Rudek, Karol Trojan, Julian Kozłowski, Paweł Mioduszewski, Bartek Lewandowski, Julka Brucka, Jan Mioduszewski, Szymon Muszyński , Antonina Kozłowska, Borys Byczkowski, Jan Stejuk, Igor Polaszewski, Kamil Dombrowski i Maciej Szczęśniak.
Do koszyka medali z Kalisza dorzuca się także Marcel Klimczak ( podwójne złoto w 25 m dowolny i 25 m klasyczny).
W drugim bloku Inga Ciesielska i Marcelina Moritz dorzucily po 2 złotka, Inga jednocześnie zajęła 1mce w klasyfikacji Najlepsza Zawodniczka a Marcelina 3 mce .
W tym dniu startowało w sumie 35 zawodnikow Muks Rekin.
Zdobyliśmy 30 medali w Świeciu i 2 w Kaliszu.
Brawo i wielkie gratulacje dla Was!
Komunikat!!!
Komunikat!!!
Uczniowie naszej szkoły Miłosz Rutyna z klasy 6d i Katarzyna Fabisiak z klasy 6f wykazali się dużą wiedzą historyczną i postawą patriotyczną zostając laureatami konkursu o Konstytucji 3 maja. Zajęli pierwsze i trzecie miejsce w tym prestiżowym konkursie.
Gratulujemy
Komunikat!!!
W tym roku szkolnym uczniowie Szkoły Podstawowej nr 60 zdobyli najwięcej w historii szkoły tytułów laureata oraz finalisty konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych województwa kujawsko-pomorskiego. W sumie nasi uczniowie uzyskali:
1 tytuł FINALISTY z języka angielskiego.
Na zdjęciu nasi laureaci (od lewej):
Mateusz Kowalski 6f:
Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki.
Laureat konkursu przedmiotowego z matematyki Liga Zadaniowa.
Anna Woźniak 6f:
Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki.
Julia Mirońska 6f:
Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki.
Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki Liga Zadaniowa.
Róża Paul-Freundlich 6f:
Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki.
Laureatka konkursu przedmiotowego z matematyki Liga Zadaniowa.
Finalistka konkursu przedmiotowego z języka angielskiego.
Mikołaj Bożejewicz 6f:
Laureat konkursu przedmiotowego z języka angielskiego.