Nawigacja
Biblioteka internetowa
Aktualnie online
Losowa fotografia
Reklama
Telefon w sprawie dzieci
Od grosika do złotówki
Logowanie
.
Kalendarz
Po | Wt | śr | Cz | Pi | So | Ni |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
BIP
Budka lęgowa SP60
Nasz Patron - Hubert Wagner
Bydgoszcz Inaczej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Najczystsza w Polsce
BKS Transfer Bydgoszcz
MUKS Rekin
Stowarzyszenie
Komunikat!!!
do 12 czerwca 2015 r.
Nr konta PEKAO S.A
84 1240 6452 1111 0010 4802 9547
Dokonując wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko ucznia, klasę i numer obiadowy.
Telefon do Pani Intendent 52-339-22-58
Komunikat!!!
Spotkania naborowe w każdy poniedziałek i czwartek w godzinach
od 16.00 do 17.00.
Prosimy o wcześniejszy kontakt
z trenerami:
Mariusz Mac 508 899 244
e-mail: alina.brucka@wp.pl
macmariusz@interia.pl
Komunikat!!!
KATEGORIA ŻACZEK
klasy 2
Aleksander Dąbrowski 2d - wyróżnienie
Maciej Derecki 2a - wyróżnienie
Katarzyna Redloch 2d - wyróżnienie
Lena Uziałło 2d - wyróżnienie
Damian Lubarski 2e - wyróżnienie
KATEGORIA MALUCH
klasy 3
Robert Stróż 3e - wyróżnienie
Iga Wilczyńska 3c - wyróżnienie
Magdalena Grzanka 3c - wyróżnienie
Michał Kozłowski 3c - wyróżnienie
Marcelina Moritz 3a - wyróżnienie
Julia Witkowska 3c - wyróżnienie
klasy 4
Róża Paul-Freundlich 4f - wyróżnienie
Mikołaj Bożejewicz 4f - wyróżnienie
Julia Mirońska 4f - wyróżnienie
KATEGORIA BENIAMIN
klasy 5
Kordian Rogalski 5a - wyróżnienie
Marcelina Fabrowska 5a - wyróżnienie
Bartłomiej Rydyński 5d - wyróżnienie
Paweł Grzankowski 5a - wyróżnienie
klasy 6
Maciej Joachimiak 6d - wynik bardzo dobry
Gratulujemy !
Komunikat!!!
FINALIŚCI 2015
1. Maciej Joachimiak 6d 39 miejsce w Polsce
2. Mateusz Kowalski 4f 77 miejsce w Polsce
3. Róża Paul-Freundlich 4f 85 miejsce w Polsce
Pozostałe wyniki
Klasy 4 Miejsce w szkole
Julia Mirońska 4f 3 miejsce
Ania Woźniak 4f 4 miejsce
Klasy 5
Kordian Rogalski 5a 1 miejsce
Kacper Trzosek 5d 2 miejsce
Marcela Fabrowska 5a 3 miejsce
Ola Loret 5a 4 miejsce
Klasy 6
Olaf Durmaj 6d 2 miejsce
Kacper Danilewicz 6b 3 miejsce
GIMNAZJUM
Łukasz Woźny 1b 1 miejsce
Patryk Gadziński 2b 1 miejsce
Michał Mostyło 2b 2 miejsce
Maciej Stranz 2a 3 miejsce
Amelia Izdebska 2a 4 miejsce
Gratulujemy wyróżnionym uczniom !
Komunikat!!!
Zespół Szkół nr 26 organizuję obóz sportowo – rekreacyjny
w Ustce od 17.08.2014- 30.08.2014.
Koszt wycieczki - 950 zł
Program obejmuje między innymi:
- rejs statkiem pirackim po morzu,
- wycieczkę do Darłówka do Aqua Parku,
- wycieczkę do Łeby (ruchome wydmy),
- zwiedzanie Pomorza i Kaszub,
- Szymbark (dom do góry nogami),
- zajęcia w stadninie konnej,
- zajęcia sportowe na plaży, kąpiele, plażowanie, konkursy i dyskoteki.
Informacje w sekretariacie szkoły tel. 3392250
Zainteresowanych zapraszamy do wpłaty 100 zł wpisowego w sekretariacie szkoły.
Zapraszamy!!
Komunikat!!!
Basen "Laguna" przy Zespole Szkół nr 26 wprowadza bilety rodzinne (minimum 3 osoby w tym jedno dziecko).
Korzystając z tej formy wejść na basen można w soboty od godziny 15.00 do 22.00 i niedziela 8.00 - 22.00.
Bilet w cenie:
dorośli - 6 zł
dzieci - 3 zł
Zapraszamy
Komunikat!!!
na zebranie dnia 6.05.2015 r o godzinie 17.00
Komunikat!!!
do 13 maja 2015 r.
Nr konta PEKAO S.A
84 1240 6452 1111 0010 4802 9547
Dokonując wpłaty proszę wpisać imię i nazwisko ucznia, klasę i numer obiadowy.
Telefon do Pani Intendent 52-339-22-58
Komunikat!!!
Dnia 23 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 20 odbyło się rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Literackiego „Książka najwierniejszym towarzyszem w podróży życia” - XI edycja "Mądrość ukryta w tajemnicy - poszukujemy dobra, miłości i piękna razem z baśniowymi bohaterami powieści Doroty Terakowskiej".
Miło nam poinformować, że I MIEJSCE w tym konkursie zdobyła drużyna z naszej szkoły w składzie:
Zmagania konkursowe polegały na:
- rozwiązaniu testu ze znajomości książek D. Terakowskiej "Władca Lewawu" i "Córka Czarownic",
- nakręceniu filmu na temat "Mądrość ukryta w tajemnicy - poszukujemy dobra, miłości i piękna"
- wykonaniu ilustrowanego słownika frazeologicznego
Komunikat!!!
II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE CZYTELNICZYM
W listopadzie rozpoczął się ogólnopolski konkurs czytelniczy dla szkół podstawowych „Wielka Liga Czytelników”. Wzięło w nim udział 39 uczestników klas 2 i 3. Uczniowie do 14 marca 2015r. czytali książki z listy lektur, wypełniali testy i oddawali je p. A. Jarockiej oraz p. M. Wiśniewskiej. Punkty z kolejnych testów sumowały się. Trzech uczniów z najwyższą liczbą zdobytych punktów dostało się do półfinału, który odbył się 10 kwietnia 2015r. w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Bydgoszczy. Byli to:
Natalia Ostafin z klasy 3c,
Robert Stróż z klasy 3e
Szymon Osiński z klasy 3a.
Półfinały odbyły się w 46 miejscowościach. Uczniowie naszej szkoły w drużynowym półfinale zdobyli 108 punktów na 110 możliwych do zdobycia. Tym samym zakwalifikowali się jako jedna z 9 drużyn z całej Polski do turnieju finałowego który miał miejsce 25 kwietnia 2015r. w Katowicach. Szymon Osiński i Robert Stróż wykazali się doskonałą znajomością książki Kazimierza Szymeczko „Zemsta budzika” i zajęli w finale II miejsce!
Robertowi i Szymonowi GRATULUJEMY SUKCESU!!!
Galeria zdjęć
Plakat konkursu
Mistrzostwa Bydgoszczy Warcaby Stupolowe
Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Podstawowych w Warcabach Stupolowych
Drużynowo
I miejsce SP 60 w kategorii chłopców
I miejsce SP 60 w kategorii dziewczynek
Indywidualnie
Chłopcy
I miejsce Mateusz Marciniak (do lat 13)
I miejsce Kacper Skaliński (do lat 11)
I miejsce Maksym Piekarski (do lat 9)
I miejsce Miłosz Wolf (do lat 7)
II miejsce Konrad Gruszczyński (do lat 11)
II miejsce Arek Chruszczewski (do lat 9)
III miejsce Michał Kozłowski (do lat 11)
Dziewczynki
I miejsce Wiktoria Mordak (do lat 13)
I miejsce Julia Rydyńska (do lat 9)
III miejsce Magda Struck (do lat 13)
III miejsce Sara Flis (do lat 11)