Nawigacja
Biblioteka internetowa
Aktualnie online
Losowa fotografia
Reklama
Telefon w sprawie dzieci
Od grosika do złotówki
Logowanie
.
Kalendarz
Po | Wt | śr | Cz | Pi | So | Ni |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
BIP
Budka lęgowa SP60
Nasz Patron - Hubert Wagner
Bydgoszcz Inaczej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Najczystsza w Polsce
BKS Transfer Bydgoszcz
MUKS Rekin
Stowarzyszenie
Komunikat!!!
Komunikat!!!
MVP: Kacper Bobrowski
FINAŁ
Chemik Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 3:2
(22:25, 21:25, 25:17, 25:22, 17:15)
Mistrzowski skład naszej drużyny: Wojciech Sidorowicz, Adrian Jaguszewski, Mateusz Wołowicz, Michał Prejs, Maciej Kleinschnidt, Fabian Pieper, Paweł Stysiał, Bartłomiej Ratajczak, Dawid Grzeszczak, Krystian Herrmann, Kacper Bobrowski, Kamil Droszyński.
Trener: Krzysztof Kowalczyk.
***
Nagrody indywidualne turnieju finałowego Mistrzostw Polski Kadetów:
- MVP: Bartosz Kwolek (Jastrzębski Węgiel),
- najlepszy rozgrywający: Kamil Droszyński (Chemik Bydgoszcz),
- najlepszy broniący: Rafał Szczęch (AKS Resovia Rzeszów II),
- najlepszy atakujący: Jakub Kochanowski (AZS UWM Wojmex Olsztyn),
- najlepszy przyjmujący: Kacper Bobrowski (Chemik Bydgoszcz),
- najlepszy zagrywający: Dominik Grot (UMKS MOS Wola Warszawa),
- najlepszy blokujący: Patryk Niemiec (Jastrzębski Węgiel).
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. BKS CHEMIK BYDGOSZCZ
2. Jastrzębski Węgiel
3.AKS Resovia Rzeszów II
4. AZS UWM Wojmex Olsztyn
5. UMKS MOS Wola Warszawa
6. AKS Resovia Rzeszów I
7. Exact Systems Norwid Częstochowa
8. KPS Progress Września
Komunikat!!!
1.Barbara Niemiec 5c
2.Michalina Bebyn 6c
3.Julia Łojko 6c
4.Róża Rogowska 6c
5.Dagmara Skonecka 6c
6.Marta Kordylewicz 5c
7.Marika Czarnowska 6c
8.Agnieszka Trunk 6c
9.Klaudia Jankowska 6c
10.Paulina Rybacka 6c
11.Paulina Zalewska 6c
12.Kinga Charemza 6c
Trener : Beata OŁDAK i Radosław JANIK
WYNIKI FINAŁU:
1. SP 3 Toruń - SP 5 Grudziądz 34 : 24
2. SP 60 Bydgoszcz - SP 37 Bydgoszcz 43 : 37
3. SP 37 Bydgoszcz - SP 3 Toruń 29 :27
4. SP 60 Bydgoszcz - SP 5 Grudziądz 41 :23
5. SP 5 Grudziądz - SP 37 Bydgoszcz 27 : 26
6. SP 3 Toruń - SP 60 Bydgoszcz 27 : 28
TABELA KOŃCOWA :
1. SP 60 Bydgoszcz - awans do Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych ENERGA Basket Cup
2. SP 3 Toruń
3. SP 37 Bydgoszcz
4. SP 5 Grudziądz
MVP finału została uczennica SP 60 Paulina Zalewska
Reprezentacja Naszej Szkoły w dniach 5 - 8.06.2014 weźmie udział w Ogólnopolskim Finale ENERGA Basket Cup - Igrzyska Młodzieży Szkolnej, który odbędzie się w Gdańsku.Gratulujemy i życzymy Dalszych sukcesów.
Fotorelacja z zawodów
Komunikat!!!
Dziewczęta z klasy 4c na jeden dzień zostały królewnami i czarownicami ze znanych baśni. Przygotowały piękne stroje oraz wypowiedzi wierszem i prozą o bohaterkach baśni: "Jaś i Małgosia", "Calineczka", "Królewna Śnieżka", "Pinokio"
i "Alladyn"
Fotorelacja
Komunikat!!!
Dnia 8 kwietnia 2014 r. w ZS nr 29 odbył się II etap Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla Najmłodszych.
Naszą szkołę reprezentowali najlepsi:
Katarzyna Fabisiak (kl. 3c)
Hanna Grzankowska (kl. 2a)
Dawid Czechowski (kl. 3a)
Mateusz Kowalski (kl. 3c)
Michał Modrak (kl. 3c)
Do finału zakwalifikowali się:
Mateusz Kowalski i Michał Modrak
Gratulujemy i życzymy powodzenia
Komunikat!!!
Poszukujemy dzieci z rocznika 2004 chętne do klasy czwartej o profilu pływackim. Zainteresowanych prosimy o kontakt w sekretariacie szkoły.
Komunikat!!!
Drużynowe i indywidualne mistrzostwa Bydgoszczy SP
I miejsce chlopcy SP 60
III miejsce dziewczynki SP 60
Indywidualnie złote medale: Julia Rydyńska, Bartłomiej Rydyński, Szymon Osiński, Tymon Piechocki,
srebrne medale: Zuzanna Trzosek, Bogusia Kopczyk, Michał Kozłowski, MagdaStruck,
brązowe medale: Kacper Skaliński, Mikołaj nowak.
Wiktoria Mordak złota wicemistrzyni województwa w warcabach klasycznych
Komunikat
ZAPRASZAMY NAUCZYCIELI KLAS 4-6 I ICH UCZNIÓW
do udziału w imprezach edukacyjnych przygotowanych
przez Zespół Szkół nr 26 i Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w
Bydgoszczy.
1. Wykład „Marian Rejewski – bydgoszczanin, matematyk,
kryptolog”.
2. Konkurs kodowania i łamania szyfrów „Mała Enigma”
połączony z turniejem gier logicznych
szczegółowe informacje
UWAGA!!!
W świetlicy będą się odbywały zajęcia opiekuńcze w godzinach 7.00 – 17.00.
W dniu 2 maja szkolna stołówka nie wydaje obiadów.
Życzenia
Dyrekcja szkoły składa serdeczne życzenia, wszelkiej pomyślności oraz szczęścia nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, rodzicom oraz społeczności uczniowskiej ZS26.
Komunikat!!!
(uczniowie Gimnazjum nr 15 Sportowego)
zdobyła Wicemistrzostwo Świata Szkół w roku 2014
w piłce siatkowej.
Serdecznie gratulujemy naszej drużynie