Nawigacja
Biblioteka internetowa
Aktualnie online
Losowa fotografia
Reklama
Telefon w sprawie dzieci
Od grosika do złotówki
Logowanie
.
Kalendarz
Po | Wt | śr | Cz | Pi | So | Ni |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
BIP
Budka lęgowa SP60
Nasz Patron - Hubert Wagner
Bydgoszcz Inaczej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Najczystsza w Polsce
BKS Transfer Bydgoszcz
MUKS Rekin
Stowarzyszenie
Komunikat
W naszej szkole jest realizowany projekt Od grosika do złotówki adresowany do uczniów klas 2 i 3 szkoły podstawowej.
KOMUNIKAT!!!
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/13
dla klas 4-6 i gimnazjalnych o godz. 9.00, dla klas 2-3 o godz. 10.00 i dla klas 1
o godz. 11.00
Rada Pedagogiczna
o godz. 10.00. Posiedzenie Prezydium RP w dniu 31 sierpnia o godz. 8.30.
Komunikat!!!
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2011/2012 odbędzie się w dniach 28 czerwca klasy szóste SP o godzinie 16.30 i klasa III Gimnazjum 18.30, 29 czerwca o godzinie 9.00 dla uczniów klas 4-5 Szkoły Podstawowej nr 60 i 1-2 Gimnazjum Sportowego nr 15 oraz o godzinie 10.30 dla uczniów klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 60.
Uwaga!!!
Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych
We wtorek, 29. maja zakończyły się Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w koszykówce - Energa BasketCup. Reprezentujący województwo Kujawsko-Pomorskie zespół ze Szkoły Podstawowej nr 60 w Bydgoszczy zdobył srebrny medal. Podopieczne Krzysztofa Janika i Beaty Ołdak w finale na ERGO Arenie przegrały ze szkołą z Sosnowca. Przypomnijmy, że przed rokiem taki sam rezultat osiągnęły
Komunikat
Turniej Szchowy
Relacja
Komunikat
Dzień 8 czerwca zgodnie z zarządzeniem dyrektora ZS 26 jest dodatkowym dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. Szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze w świetlicy w godzinach 7.00 – 17.00.
W ww. dniu stołówka nie wydaje obiadów.
Dzień Sportu (1.06.2012 r.)
Klasy sportowe pływackie
8.00 – „Przedwakacyjny Meeting Pływacki”:
- sędziowie czasowi: R.Knapkiewicz, S.Kwiatkowski, uczennice gimnazjum,
- sekretariat zawodów: I.Wiśniewska, M.Mac,
- kierownik startów: R.Kuropatwiński,
- spiker: P.Kiełczewski,
- medale i upominki - MUKS Rekin,
- dyplomy - Dyrektor Zespołu Szkół nr 26.
Klasy pierwsze szkoły podstawowej
10.00 – gry i zabawy ruchowe (duża sala gimnastyczna):
- R.Kuropatwiński i wychowawcy klas (startują zespoły klasowe z możliwością wymiany zawodników w każdej zabawie) – kl.1b opieka - L.Cichowska,
kl.1c – s.B.Staniszewska.
Klasy drugie szkoły podstawowej
10.30 – zabawy zwinnościowo – szybkościowe (teren trawiasty):
- M.Mac i wychowawcy klas (regulamin jak wyżej).
Klasy trzecie szkoły podstawowej
10.30 – „Dwa Ognie” (boisko asfaltowe do piłki siatkowej):
- S.Kwiatkowski i wychowawcy klas (gra 2 x 10minut każdy z każdym).
Klasy czwarte szkoły podstawowej
10.30 – „Podchody” (las przy ulicy Glinki):
- I.Wiśniewska i wychowawcy (uciekająca),
- P.Kiełczewski i wychowawcy (podchodzący).
Klasy piąte szkoły podstawowej
10.30 – turniej piłki koszykowej (boisko asfaltowe do koszykówki):
- R.Knapkiewicz oraz uczennice klasy 5d (zespół składa się z trzech chłopców i dwóch dziewczynek z możliwością zmian – dziewczynka za dziewczynkę, chłopiec za chłopca, gra 2 x 7 minut systemem każdy z każdym)
– kl.5b – opieka – A. Kiałka - Mielcarek.
Klasy szóste szkoły podstawowej
10.30 – turniej piłki nożnej (boisko szkolne):
- J.Sułkowski (zespoły składają się z trzech dziewczynek i czterech chłopców, zmiany w systemie „hokejowym” dziewczynka za dziewczynkę, chłopiec za chłopca, gra 2 x 10 minut ze zmiana stron bez przerwy).
Gry i zabawy dla sześciolatków
9.00 – przy muzyce: B.Nowak, B.Ołdak
Klasy gimnazjalne
12.00 – mecz w piłkę siatkową „Młodzicy” kontra „Kadeci” (sala gimnastyczna):
- K.Kowalczyk, T.Zaczek
- Dyrektor szkoły – sędzia.