Nawigacja
Biblioteka internetowa
Aktualnie online
Losowa fotografia
Reklama
Telefon w sprawie dzieci
Od grosika do złotówki
Logowanie
.
Kalendarz
Po | Wt | śr | Cz | Pi | So | Ni |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 |
BIP
Budka lęgowa SP60
Nasz Patron - Hubert Wagner
Bydgoszcz Inaczej
II Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej
Najczystsza w Polsce
BKS Transfer Bydgoszcz
MUKS Rekin
Stowarzyszenie
Komunikat!!!!
sp60.com.pl - wersja mobilna.
Święto szkoły 2024 r.
Serdecznie zapraszamy w sobotę 11 maja 2024r. - wszystkich uczniów, rodziców i sympatyków szkoły na Święto Szkoły.
PROGRAM OBCHODÓW:
GODZINA
ZAJĘCIA - MIEJSCE
PROWADZĄCY
9.30 - 10.30
8.30 - 12.30
Konkurs zespołowy dla klas 5, 6 pt. Czy znasz Bydgoszcz? - sala 212 Kiermasz Rzeczy Różnych - II piętro, przy sali 212 Wystawa prac uczniów klas czwartych i piątych pt. „Bydgoszcz oczami młodych artystów” - parter, przy wejściu głównym
B. Dura,
E. Pietrzak - Mazurek
9.00 - 11.00
Zabawa w twórczość, origami i chusta Klanza - świetlica parter
wychowawcy świetlicy
10.00 - 12.00
„Salon gier” - czytelnia parter
bibliotekarze
9.00 - 12.00
Straż Miejska - pokaz radiowozu i akcesoriów służbowych - plac przed szkołą
strażnicy miejscy,
K. Romel-Gromacka, E. Szczepaniak
9.00 - 12.00
Straż Pożarna - pokaz wozu strażackiego i akcesoriów służbowych -
plac przed szkołą
Załoga wozu, K. Romel-Gromacka,
E. Szczepaniak
9.30 - 12.00
Policja - pokaz akcesoriów służbowych, odciski linii papilarnych,
konkursy - plac przed szkołą
funkcjonariusze policji
9.00 - 12.00
Bazarek naturalnych kosmetyków - hol na II piętrze
O. Łukaszek, J. Markowska, samorząd szkolny
9.00 - 12.00
Zabawy językowe z j. angielskim - łamańce językowe, wierszyki, literowanie wyrazów, gry i zabawy językowe na dywanie; prace językowo - plastyczne; angielski na wesoło, czyli gry planszowe; czytaj po angielsku, czyli gazety i literatura dla dzieci; konkurs talentów, czyli śpiewać i mówić każdy może – hol przed s. 301
nauczyciele języka angielskiego
9.30
Kodowanie w języku Braille’a dla klas 2-4 - s. 209
K. Romel - Gromacka, E. Szczepaniak
9.00
Programowanie - s. 108
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
9.30
Malowanie na stretchu oraz zabawy ruchowe - hol I piętro
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
9.30 - 10.30
Gry i zabawy z klockami Numicon - s. 211
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
9.00 - 10.30
Zabawy z klockami - s. 107
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
10.30
Przedstawienie pt. „Pipi idzie do szkoły” - hol na parterze
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
9.30
Loteria fantowa - hol na parterze
Warszawska, P. Giętkowska,
samorząd szkolny
9.00 - 11.00
Szkoła logicznego myślenia: układanki, sudoku, zadania logiczne, tangramy, gry dydaktyczne i planszowe - hol na drugim piętrze przy s. 201
Zabawy sprawnościowo logiczne: układanie modeli brył, sześcianów oraz
kostki Rubika na czas - hol na drugim piętrze przy sali 201
nauczyciele matematyki
11.30 - 12.30
Zagadki biblijne dla dzieci kl.1-3 - s. 305
E. Domieracka
9.30
Konkurs „Czy znasz te baśnie dla klas 4 - s. 214
H. Rychter, B. Lewandowska
10.00
Konkurs ortograficzny - „ Mistrz ortografii” dla klas 5 - s. 311
J. Sowińska- Rydyńska,
A. Kaźmierczak
O godz. 9.30 rusza kiermasz wypieków przygotowanych
przez uczniów i rodziców.
Od godz. 10.30 do 12.30 zapraszamy na grochówkę - stołówka szkolna.
PROGRAM OBCHODÓW:
GODZINA
ZAJĘCIA - MIEJSCE
PROWADZĄCY
9.30 - 10.30
8.30 - 12.30
Konkurs zespołowy dla klas 5, 6 pt. Czy znasz Bydgoszcz? - sala 212 Kiermasz Rzeczy Różnych - II piętro, przy sali 212 Wystawa prac uczniów klas czwartych i piątych pt. „Bydgoszcz oczami młodych artystów” - parter, przy wejściu głównym
B. Dura,
E. Pietrzak - Mazurek
9.00 - 11.00
Zabawa w twórczość, origami i chusta Klanza - świetlica parter
wychowawcy świetlicy
10.00 - 12.00
„Salon gier” - czytelnia parter
bibliotekarze
9.00 - 12.00
Straż Miejska - pokaz radiowozu i akcesoriów służbowych - plac przed szkołą
strażnicy miejscy,
K. Romel-Gromacka, E. Szczepaniak
9.00 - 12.00
Straż Pożarna - pokaz wozu strażackiego i akcesoriów służbowych -
plac przed szkołą
Załoga wozu, K. Romel-Gromacka,
E. Szczepaniak
9.30 - 12.00
Policja - pokaz akcesoriów służbowych, odciski linii papilarnych,
konkursy - plac przed szkołą
funkcjonariusze policji
9.00 - 12.00
Bazarek naturalnych kosmetyków - hol na II piętrze
O. Łukaszek, J. Markowska, samorząd szkolny
9.00 - 12.00
Zabawy językowe z j. angielskim - łamańce językowe, wierszyki, literowanie wyrazów, gry i zabawy językowe na dywanie; prace językowo - plastyczne; angielski na wesoło, czyli gry planszowe; czytaj po angielsku, czyli gazety i literatura dla dzieci; konkurs talentów, czyli śpiewać i mówić każdy może – hol przed s. 301
nauczyciele języka angielskiego
9.30
Kodowanie w języku Braille’a dla klas 2-4 - s. 209
K. Romel - Gromacka, E. Szczepaniak
9.00
Programowanie - s. 108
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
9.30
Malowanie na stretchu oraz zabawy ruchowe - hol I piętro
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
9.30 - 10.30
Gry i zabawy z klockami Numicon - s. 211
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
9.00 - 10.30
Zabawy z klockami - s. 107
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
10.30
Przedstawienie pt. „Pipi idzie do szkoły” - hol na parterze
nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
9.30
Loteria fantowa - hol na parterze
Warszawska, P. Giętkowska,
samorząd szkolny
9.00 - 11.00
Szkoła logicznego myślenia: układanki, sudoku, zadania logiczne, tangramy, gry dydaktyczne i planszowe - hol na drugim piętrze przy s. 201
Zabawy sprawnościowo logiczne: układanie modeli brył, sześcianów oraz
kostki Rubika na czas - hol na drugim piętrze przy sali 201
nauczyciele matematyki
11.30 - 12.30
Zagadki biblijne dla dzieci kl.1-3 - s. 305
E. Domieracka
9.30
Konkurs „Czy znasz te baśnie dla klas 4 - s. 214
H. Rychter, B. Lewandowska
10.00
Konkurs ortograficzny - „ Mistrz ortografii” dla klas 5 - s. 311
J. Sowińska- Rydyńska,
A. Kaźmierczak
O godz. 9.30 rusza kiermasz wypieków przygotowanych
przez uczniów i rodziców.
Od godz. 10.30 do 12.30 zapraszamy na grochówkę - stołówka szkolna.
Ostatnie pożegnanie.
„Ktoś tutaj był i był,
a potem nagle zniknął
i uporczywie go nie ma.”
Halinko, byłaś z nami wystarczająco długo, żeby się dobrze poznać.
Zarażałaś nas swoim optymizmem i radością życia.
Wykazywałaś się niesamowitą życzliwością i empatią.
Znajdowałaś czas, żeby porozmawiać na tematy ważne i mniej ważne.
Byłaś doskonałym słuchaczem.
Lubiłaś ludzi – tych małych i tych dużych.
W Twoim towarzystwie każdy czuł się wyjątkowo.
Niech Ci będzie dobrze, tam gdzie teraz jesteś nasza „Królewno z pianki”.
Zawsze pozostaniesz w naszych sercach.
koleżanki i koledzy
Z ogromnym smutkiem i głębokim żalem, zawiadamiamy,
że w dniu 17 kwietnia 2024 r. zmarła
Ś†P
Halina Konkol
wieloletnia nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej
Komunikat!
Komunikat!!!
Komunikat..
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/24 odbędzie się w dniu 4 września 2023r. w sali gimnastycznej przy ul. Glinki,według poniższego harmonogramu:
Klasy 6 -8 godz. 8.00
Klasy 4-5 godz. 9.00
Klasy 2-3 godz. 10.00
Klasy pierwsze godz. 11.00
Rada Pedagogiczna
W dniu 1 września 2023r. odbędą się:
- Spotkanie nauczycieli klas 1-3 - godz.8.30, sala 107,
- Rada Pedagogiczna - godz. 9.30 - stołówka,
- Posiedzenie Prezydium Rady Pedagogicznej – po zakończeniu rady